آدم خوب و امن زندگی من + عکس خودم و خودش😂😂

• نویسنده موضوع شاهدخت
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 3
  • بازدیدها 80
  • برچسب‌ها
    گنجور
شاهدخت

شاهدخت

👸
پرنسس وطن وی
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
10,244
امتیازها
113
مدال ها
16
اینم عکس منه با حسن کچل زندگیم😂😂😂
23 05 23 14 53 23 402 deco

تا به حال آدم امن توی زندگی‌ات داشته‌ای؟!...
از این آدم‌هایی که تلاش نمی‌کنند،... جور خاصی باشند اما همه چیزشان خاص است! ....حرف‌ زدن‌‌شان... آمدن‌ شان... بودن‌ شان.... رفتن‌ شان!

آدم‌هایی که آن‌ قدر بکر و دست ‌نخورده‌اند که وادارت می‌کنند.... تو هم مثل خودشان، وقتی کنارشان هستی، نقاب‌های مصلحتی و غیرمصلحتی را از صورتت برداری و همان‌طور باشی که خودت دوست داری... خود خودت باشی!

آدم‌هایی که وقتی توی یک کافه کنارشان می‌نشینی چای را به هر چیز دیگری ترجیح می‌دهد یا توی رستوران با خیال راحت می‌توانید ارزان‌ترین غذا را سفارش بدهید یا سیب‌زمینی سرخ‌کرده‌یتان را دوتا یکی بخورید...

آدم‌هایی که بلد نیستند مدام غر بزنند... همان‌ها که تمام هم و غم‌شان انسانیت است و اینکه مبادا خطی روی دل آدمی بیندازند... همان‌ها که ساده لباس می‌پوشند، ساده حرف می‌زنند و عکس صفحه موبایل‌شان دلت را زنده می‌کند....

آدم‌هایی که بلد نیستند ادای کسی را دربیاورند ...و همیشه از اینکه کم‌کاری در حقتان کرده اند، از خودشان خجالت می‌کشند! ....آدم‌هایی که می‌توانی راحت کنارشان گریه کنی، بخندی، غر بزنی و آن‌قدر خودت باشی که نگران قضاوت کردن‌هایشان نباشی....

من دلم می‌خواهد تو امن‌ترین همه‌ی این‌ها باشی‌...
آن‌قدر امن که نگران ریمل ریخته پایین چشم و سفیدی روی ناخن‌هایم نباشم.

آن‌ قدر امن که وقتی دلم از دست خودت گرفت، مستقیم توی چشم‌هایت زل بزنم و بگویم: لعنتی! حواست را به من و شعرهایم بده... . لطفا کمی امن‌تر باش برایم...

آن‌قدر که راحت بغض کنم... راحت بخندم و به جای همه این نوشته‌ها که نمی‌خوانی‌شان، راحت‌تر حرف بزنم....! کمی بیشتر از این، امن‌ تر باش عزیزم.

اعتصامی

اعتصامی

دردت وَه گیانم هلنم
مدیر کل
تاریخ ثبت‌نام
4/10/22
پسندها
22,233
امتیازها
113
مدال ها
6