آدامس Love is

• نویسنده موضوع آفتابگردان
  • تاریخ شروع
آفتابگردان

آفتابگردان

آفتابِ من بتاب
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
3,827
امتیازها
113
مدال ها
3
Screenshot   Chrome
یکی از خوراکی هایی که تقریبا میشه گفت همه نسل ها باهاش خاطره دارند و خیلی نوستالژیکه آدامس لاویز هستش . عطر و طعم بی نظیر و برچسب های فوق العادش که هم بچه و هم بزرگسالان رو مجذوب خودش میکند . نوشته های داخل آدامس لاویز در واقع بخشی از یادداشت هایی است که بصورت یادداشت های عاشقانه بین کیم کازالی و نامزدش روبرتو آغاز شد و بعد از ازدواجش هم ادامه پیدا کرد . بخاطر کمرویی کیم کاریکاتورهایی را که از خودشان دوتا میکشید بهمراه نوشته های کوتاهی که زیر آنها مینوشت زیر بالش یا داخل جیب روبرتو میگذاشت . روبرتو هم تمام آنها را نگه میداشت و. کاریکاتورهای کیم برای اولین بار در سال 1970 در لوس آنجلس تایم منتشر شد و به سرعت قلب میلیون ها نفر در سراسر جهان تسخیر کرد .
Screenshot   Google
Screenshot   Google
Screenshot   Google

A

ali.hunter

Mr
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
5,646
امتیازها
115
مدال ها
1
بخدا اون زمان این ادامسها نمی دونستیم love چی هستش رنگی بود می خوردیم
بچه های الان گودزیلان

آفتابگردان

آفتابگردان

آفتابِ من بتاب
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
3,827
امتیازها
113
مدال ها
3
بخدا اون زمان این ادامسها نمی دونستیم love چی هستش رنگی بود می خوردیم
بچه های الان گودزیلان
اون موقع هم لاویز آدامس گرون و لاکچری بود، ما نهایت میتونستیم ادامس شیک بخریم بین خودمون تقسیم کنیم

م

مانا

تاریخ ثبت‌نام
3/10/22
راه‌حل‌ها
1
پسندها
3,387
امتیازها
3
مشاهده فایل‌پیوست 7139یکی از خوراکی هایی که تقریبا میشه گفت همه نسل ها باهاش خاطره دارند و خیلی نوستالژیکه آدامس لاویز هستش . عطر و طعم بی نظیر و برچسب های فوق العادش که هم بچه و هم بزرگسالان رو مجذوب خودش میکند . نوشته های داخل آدامس لاویز در واقع بخشی از یادداشت هایی است که بصورت یادداشت های عاشقانه بین کیم کازالی و نامزدش روبرتو آغاز شد و بعد از ازدواجش هم ادامه پیدا کرد . بخاطر کمرویی کیم کاریکاتورهایی را که از خودشان دوتا میکشید بهمراه نوشته های کوتاهی که زیر آنها مینوشت زیر بالش یا داخل جیب روبرتو میگذاشت . روبرتو هم تمام آنها را نگه میداشت و. کاریکاتورهای کیم برای اولین بار در سال 1970 در لوس آنجلس تایم منتشر شد و به سرعت قلب میلیون ها نفر در سراسر جهان تسخیر کرد .مشاهده فایل‌پیوست 7136مشاهده فایل‌پیوست 7137مشاهده فایل‌پیوست 7138
من بخاطر عکساش کلی میخریدم
الانم هستش؟؟😍

آفتابگردان

آفتابگردان

آفتابِ من بتاب
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
3,827
امتیازها
113
مدال ها