ازدواج با این مردان توصیه می شود!

• نویسنده موضوع ناصر خان
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
ناصر خان

ناصر خان

کاربر شهروند
Mr
تاریخ ثبت‌نام
18/2/23
پسندها
1,785
امتیازها
113
مدال ها
6
این چیزا الکیه..خود طرف باید آدم باشه
خود طرف آدم باشه به جای خود .ولی این چیزا هم مهمه.اگه مهم نباشه .مثال یک پسر روستایی درسته آدمه خوبیه.ولی الان بلد نیست که با دختر یازن چطوری رفتار کنه چطوری باهاشون حرف بزنه.اما اگه این چیزا رو بلد باشه بعدا به مشگل بر نمیخوره ومیتونه کسی رو خوشبخت کنه.

ناصر خان

ناصر خان

کاربر شهروند
Mr
تاریخ ثبت‌نام
18/2/23
پسندها
1,785
امتیازها
113
مدال ها
6
فرشتهm71

فرشتهm71

As free as the ocean فعال
تاریخ ثبت‌نام
25/1/23
پسندها
2,297
امتیازها
113
مدال ها
12
آفتابگردان

آفتابگردان

آفتابِ من بتاب
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
3,832
امتیازها
113
مدال ها
3
خود طرف آدم باشه به جای خود .ولی این چیزا هم مهمه.اگه مهم نباشه .مثال یک پسر روستایی درسته آدمه خوبیه.ولی الان بلد نیست که با دختر یازن چطوری رفتار کنه چطوری باهاشون حرف بزنه.اما اگه این چیزا رو بلد باشه بعدا به مشگل بر نمیخوره ومیتونه کسی رو خوشبخت کنه.
چرا طوری رفتار میکنین که ادم فکر میکنه تو عمرتون یه روستایی ندیدین؟؟؟ ما روستایی هستیم عرض کنم خدمتتون تمام افراد خانواده ما تحصیلات بالاتر از کارشناسی دارن همسر برادرم و خواهرم پزشکن ، مادرم و پدرم با اینکه بالای ۶۵ سالشونه تحصیلات عالیه دارن، ۱۰۰ درصد ساکنان روستای ما تحصیل کرده ان و خیلی بهتر از شماها رفتار با زنان رو بلدن، منتظر عذر خواهی شما هستم

ناصر خان

ناصر خان

کاربر شهروند
Mr
تاریخ ثبت‌نام
18/2/23
پسندها
1,785
امتیازها
113
مدال ها
6
چرا طوری رفتار میکنین که ادم فکر میکنه تو عمرتون یه روستایی ندیدین؟؟؟ ما روستایی هستیم عرض کنم خدمتتون تمام افراد خانواده ما تحصیلات بالاتر از کارشناسی دارن همسر برادرم و خواهرم پزشکن ، مادرم و پدرم با اینکه بالای ۶۵ سالشونه تحصیلات عالیه دارن، ۱۰۰ درصد ساکنان روستای ما تحصیل کرده ان و خیلی بهتر از شماها رفتار با زنان رو بلدن، منتظر عذر خواهی شما هستم
چرا روستایی دیدیم اکثر فامیلهای خودم روستایی هستن .وکیل پزشک.وچوپان .منظوره من از روستایی اینه که الان یه چوپان میتونه بهتر رفتار کنه یا پسر شهری.قطعا پسری شهری .من قصد توهین به روستایی ها رو نداشتم .

• پوکر
واکنش‌ها[ی پسندها]: Delara
شاهدخت

شاهدخت

👸
پرنسس وطن وی
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
10,244
امتیازها
113
مدال ها
16
دیگه دنیا پیشرفته شده..روستایی ها که پشت کوهی نیستن..بعدم دختر دورشون فراوونه😁بدجوری دسته کمشون گرفتی..نکنه فکر کردی عزلت نشینن..ربطی به روستایی و شهری نداره..ربط به این داره..خود طرف..خصوصیات اخلاقیش چیه..فرد اجتماعی هست یا منزوی..بیا پسری نشونت بدم..شهری هست..تحصیل کرده اس...۶ تا خواهر داره..جد و آبادش دکتر مهندسن..ولی بلد نیست با جنس مخالف چجوری برخورد کنه
یا مردی نشونت بدم..قبلا چندتا دوست دختر داشته..ولی هنوز بعد کلی سال..بلد نیست با زنش چجوری رفتار کنه

معلوم نیست ریشه این مشکل کجاس..هزارتا دلیل میشه گفت🤔

د

دنیافانی

((عشق فقط خدا))
Ms
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
20/1/23
پسندها
564
امتیازها
93
مدال ها
5
چرا روستایی دیدیم اکثر فامیلهای خودم روستایی هستن .وکیل پزشک.وچوپان .منظوره من از روستایی اینه که الان یه چوپان میتونه بهتر رفتار کنه یا پسر شهری.قطعا پسری شهری .من قصد توهین به روستایی ها رو نداشتم .
اگه همون چوپانه نباشه بچه شهری نمیتونه زندگی کنه

آفتابگردان

آفتابگردان

آفتابِ من بتاب
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
3,832
امتیازها
113
مدال ها
3
ولی توهین کردی،اصلا هم قابل توحیح نیست الان تو شهری بهتر از یه چوپان رفتار کردی؟؟؟

ناصر خان

ناصر خان

کاربر شهروند
Mr
تاریخ ثبت‌نام
18/2/23
پسندها
1,785
امتیازها
113
مدال ها
6
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.