تبلیغات
تبلیغات

 

دسته بندي

خوابیدن کلمبیایی ها در خیابان در روز جهانی تنبلی

خوابیدن کلمبیایی ها در خیابان در روز جهانی تنبلی 

در روز جهانی تنبلی که یکی از عجیب ترین مناسبت های دنیا هست, مردم کلمبیا با گمان آسان در خیابانها خوابیدند. مردم کلمبیا در روز جهانی تنبلها تشک وپتوهای خود را به معابر و خیابان‌ها می اوردند تا ایبن روز را به خوبی سپری کرده وجشن بگیرند.

 

این جشن به منظور کم کردن استرس کاری و فشار کار مداوم انجام می شود تا کسانی که شغل سخت و طاقت فرسایی دارند یک روز را به استراحت و تفریح بپردازند .این جشنواره را شخصی به اسم کارولس ماریو منتویا مرسوم کرد تا کسانی که از حرفه و شعل خود خسته شده و کم آوردند در این روز با تمدد اعصاب وخستگی در کردن به جشن و استراحت بگذرانند .

 

در مراسم جشن روز جهانی تنبلی ,مسابقات برگزار شده هم با دیگر جشنواره ها متفاوت هست .در این مراسم برترین و خوشگلترین پیژامه و تخت خواب چرخداری که سریعتر حرکت کندرا به نمایش گزاشته و به برترین آن ها پاداش تعلق می گیرد .در اتمام این جشن مردم شرکت کننده با بالش به جان هم افتاده و جنگ بالش راه می‌اندازند .

 

بالشت بازی در خیابان،خوابیدن مردم در خیابان،روز جهانی تنبلی،مردم در روز جهانی تنبلی

 

 

Related posts:

مطالب مرتبط :
» فرزندتان با ظاهرش مشکل دارد؟
» چگونگی چیدمان خانه برای جشن ها
» چگونه عمر ماشین لباسشویی را زیاد کنیم؟
» صحافی اصفهان
» جوک های خنده دار درباره خانه تکانی خانم ها
برچسب ها :

  • توصیه های طلایی برای سفر در آخرین روزهای تابستان

      توصیه های طلایی برای سفر در آخرین روزهای تابستان  ،شهریور آخرین فرصت سفر است و خیلی ها از این فرصت برای خداحافظی با تعطیلات تابستانی و گشت و گذاری خانوادگی به گوشه و کنار کشور استفاده می کنند. داشتن یک سفر خوب قواعدی دارد که باید آن را بدانید.   اگر با ماشین شخصی […]